Katering Warszawa

Katering Warszawa

 

katering dietetyczny

 

SPRAWDŹ JAKIE OFERUJEMY DIETY

ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO!

Jak wybrać dobry katering Warszawa?

Wybierając katering Warszawa, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę. Firm oferujących codzienne dostarczanie posiłków na cały dzień jest naprawdę wiele. W samej Warszawie można zliczyć ponad 30 firm cateringowych, nie licząc mniejszych zakładów. A więc wybór jest bardzo duży. Jak zatem się w tym wszystkim nie pogubić?

Pierwszy etap wyboru pt.  jaki będzie dla nas odpowiedni, to sprawdzenie naszych potrzeb i oferty firm. Warto skorzystać z dostępnych w internecie kalkulatorów kaloryczności, by sprawdzić, jakie zapotrzebowanie energetyczne posiada nasz organizm. Dużo lepszym jednak rozwiązaniem jest skonsultowanie się z dietetykiem. Katering Warszawa, który umożliwia konsultacje przed zakupem diety jest zatem dużo lepszym wyborem.

katering Warszawa

Kolejny etap, po sprawdzeniu kaloryczności i rodzaju wskazanej dla nas diety jest porównanie jakości.  Należy mieć na uwadze, że katering Warszawa oferowany przez ogromne firmy działające jako sieciówki nie zawsze zachowa odpowiednią jakość i świeżość posiłków. Z przyczyn technicznych, gdy każdego dnia mają przygotować ogromną ilość posiłków, nie są tego wstanie zrobić “chwilę przed” dostarczeniem. Takie posiłki są przygotowywane czasem dzień wcześniej! Z kolei małe firmy mogą oszczędzać na jakości produktów i tworzyć mało urozmaicone posiłki. Najlepszym zatem wyborem są średniej wielkości cateringi dietetyczne.

Ostatnią fazą jest porównanie cen, w tym cen dostarczenia posiłków. Dobrym znakiem jest, jeśli katering Warszawa oferuje darmową dostawę na terenie całego miasta. Można także spotkać możliwość osobistego odbioru posiłków – dobry catering daje wtedy rabat, który rekompensuje koszt dostawy. Dzięki temu można zaoszczędzić! Należy jednak pamiętać, że cena posiłków nie powinna też być zbyt niska, może to świadczyć o redukcji kosztów za sprawa kupowania słabszej jakości produktów. Zatem zdecydowanie nie należy wybierać najtańszego kateringu.

Czym jest katering dietetyczny?

Katering dietetyczny jest sposobem na codzienne odżywianie się w sposób zbilansowany i zdrowy, a do tego bardzo wygodny! Niestety szybkie tempo życia, jakie towarzyszy mieszkańcom Warszawy często powoduje zaniedbanie zdrowego odżywiania. Dużo łatwiej jest na szybko kupić gotową kanapkę, drożdżówkę lub wstąpić po drodze na fast fooda. Z powodu braku czasu, wiele osób nie przygotowuje posiłków do pracy, a kupuje słone lub słodkie przekąski. To wszystko bardzo negatywnie wpływa na nasze ciało. Powoduje nie tylko wzrost masy ciała, ale przede wszystkim niedobory witamin i minerałów!

katering dietetyczny

I tu z pomocą przychodzi katering dietetyczny. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracimy czasu na przygotowywanie posiłków, a codziennie jemy zdrowo i smacznie! Nie tracimy także czasu na wymyślanie “co jutro na obiad”, a także na zakupy. Ponadto oszczędzamy pieniądze, nie wydając ich na drogie i niepotrzebne przekąski, które kuszą zwłaszcza przy sklepowych kasach. Chodzenie na lunch czy obiad do restauracji to również spory wydatek. Tak naprawdę w cenie takiego wypadu do restauracji mamy możliwość wykupienia całodniowej diety składającej się z 5 posiłków. I największa zaleta kateringu dietetycznego: posiłki są różnorodne, co zapewnia odpowiedni bilans dostarczanych witamin i minerałów z utrzymaniem odpowiedniej kaloryczności!

Jaki jest nasz katering dietetyczny Warszawa?

Katering dietetyczny Warszawa jaki prowadzimy, jest uznawany za jeden z najlepszych w tym mieście. Dzieje się tak, ponieważ bardzo dbamy o jakość posiłków. Używamy wyłącznie produktów wysokich jakościowo i sprawdzonych. Nie bez znaczenia jest dla nas pochodzenie tych produktów, ich uprawa czy sposób transportu. Posiłki są przygotowywane na świeżo, tuż przed dostawą. U nas nie ma miejsca na “leżakowanie” posiłków w chłodniach. Nasze diety są odpowiednio zbilansowane i rozpisane przez dietetyków. Masz zatem gwarancję, że korzystanie z naszego kateringu jest bezpieczne i zdrowe.

katering dietetyczny Warszawa

Ponadto, Dreamslim katering dietetyczny Warszawa posiada zespół specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci dobrać odpowiednią dietę i jej kaloryczność. Skontaktuj się z nami poprzez formularz bądź telefonicznie. Mamy duże doświadczenie w zakresie prawidłowego odżywiania, także doskonale wiemy jak sprostać temu zadaniu. Doskonale wiemy, jak ważne są zdrowe nawyki żywieniowe i dostarczanie do organizmu niezbędnych witamin oraz mikro i makro elementów. Nie stanowi dla nas problemy także wykluczenie z przygotowywanych dla Ciebie posiłków produktów, których nie możesz lub nie lubisz spożywać. To właśnie sprawia, że nasz katering dietetyczny Warszawa jest tak chętnie wybierany i dobrze oceniany.

Katering dietetyczny Wrocław, Poznań, Kraków – czy jest tam dostępny Dreamslim

Kierując się ideą pomocy każdej osobie w zdrowym i prawidłowym odżywianiu się, posiadamy rozwojowe plany na przyszłość. Stopniowo rozwijając się, planujemy poszerzyć działania, jednakże w takim tempie, aby zachować obecną wysoką jakość posiłków. Być może w przyszłości znajdziesz nas także w innych miastach. Wybierając dla siebie katering dietetyczny Wrocław, Kraków, Poznan, Krakow, Poznań, Katowice będziesz mógł skorzystać z Dreamslim.

katering dietetyczny cena

 

PRZEJDŹ DO STREFY ZAMÓWIEŃ