Plan żywieniowy 

WEGE

 

Jeśli Twoim celem jest:

wykluczenie z diety mięsa oraz ryb, to doskonale trafiłeś!

 

Z nami będziesz jeść świeżo i zdrowo!

WEGE to plan żywieniowy dla wszystkich, którzy chcą zrezygnować z jedzenia mięsa i ryb, zachowując przy tym wysoką wartość odżywczą codziennego menu.

Wegetariańska dieta - specjalnie przygotowany plan

Jedną z przygotowanych przez nas diet jest wegetariańska dieta. Przygotowaliśmy ją dla wszystkich tych, którzy chcą zrezygnować z jedzenia mięsa, ale również i ryb. Przy tym, wszystkie posiłki zapewniają najwyższą wartość odżywczą, jaką powinniście dostarczyć organizmowi. Możecie również wybrać opcję niskokaloryczną - wegetariańska dieta odchudzająca. Pamiętajcie jednak, by nie przesadzać z obniżaniem przyjmowanych kalorii. Musi to być specjalnie wyliczone pod Wasz wiek, wzrost, płeć, wagę oraz codzienną aktywność fizyczną.

Diety wegetariańskie rozwiązują często kilka problemów

Przejście na diety wegetariańskie rozwiązują z reguły kilka problemów naraz. Przechodząc na takie diety, ludzie rozwiązują problemy nie tylko zdrowotne, etyczne i ekologiczne, ale również często ekonomiczne. Osoby przechodzące na diety wegetariańskie nie chcą na przykład wyrządzać krzywdy zwierzętom. Często przyczyną przejścia na wegetarianizm jest też przeświadczenie, że jedzenie mięsa jest po prostu nie zdrowe.

Wegetariańska dieta

Dieta wegetariańska Warszawa - w Stolicy dowóz jest bezpłatny

Dieta wegetariańska Warszawa to odpowiednie hasło, którego szukacie? Sprawdźcie naszą dietę wegetariańską. W obrębie Stolicy posiłki dowozimy bezpłatnie. Warto odżywiać się zdrowo, oszczędzając przy tym czas!

Dieta pudełkowa wegetariańska - zbilansowane posiłki bez mięsa i ryb

Dieta pudełkowa wegetariańska, przygotowana przez nas, jest przede wszystkim bardzo zbilansowana. Przechodząc na taką dietę, należy odpowiednio wypełnić wartości odżywcze, których nie będzie już dostarczać przez mięso. Jeśli nie macie pomysłu na zbilansowane posiłki, sprawdźcie dieta pudełkowa wege. Przygotujemy dla Was codziennie prawidłowo zbilansowane posiłki, byście mogli się zdrowo odżywiać.

Jeśli chcesz schudnąć, sprawdź naszą dietę redukcyjną.

W planie żywieniowym WEGE znajdują się produkty pełnoziarniste, jaja, nabiał, warzywa, owoce, rośliny strączkowe oraz naturalne źródła tłuszczu, dzięki czemu spełnione jest zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikro składniki.

Dieta ta jest dostosowana do Twojego indywidualnego zapotrzebowania – idealna dla Ciebie, jeśli nie masz czasu zdrowo gotować, nie masz pomysłów na zbilansowane posiłki, a zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma prawidłowe żywienie w naszym życiu.

Plan dietetyczny WEGE zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze. Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu.

Dostępne warianty energetyczne:

 

1000 kcal     1200 kcal     1500 kcal     1800 kcal     2000 kcal     2500 kcal

 

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność jadłospisu będzie dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z kalkulatora dziennego zapotrzebowania energetycznego na naszej stronie i dobierz odpowiedni dla Ciebie zestaw kaloryczny.

 Plan dietetyczny WEGE zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze.

Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu.

Zobacz także nasze inne diety i promocje: