Plan żywieniowy WEGE

Plan żywieniowy WEGE

To plan żywieniowy dla wszystkich, którzy chcą zrezygnować z jedzenia mięsa i ryb, zachowując przy tym wysoką wartość odżywczą codziennego menu. W planie żywieniowym WEGE znajdują się produkty pełnoziarniste, jaja, nabiał, warzywa, owoce, rośliny strączkowe oraz naturalne źródła tłuszczu, dzięki czemu spełnione jest zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikro składniki.

Dieta ta jest dostosowana do Twojego indywidualnego zapotrzebowania – idealna dla Ciebie, jeśli nie masz czasu zdrowo gotować, nie masz pomysłów na zbilansowane posiłki, a zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma prawidłowe żywienie w naszym życiu.

Dostępne warianty energetyczne:

  • 1000 kcal
  • 1200 kcal
  • 1500 kcal
  • 1800 kcal
  • 2000 kcal
  • 2500 kcal

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność jadłospisu będzie dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z kalkulatora dziennego zapotrzebowania energetycznego na naszej stronie i dobierz odpowiedni dla Ciebie zestaw kaloryczny.

Plan dietetyczny WEGE zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze. Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu.

Przykładowe menu

Śniadanie
Pasztet pieczarkowy podany z ogórkiem kiszonym i pieczywem żytnim

II śniadanie
Smoothie truskawkowe na maślance

Obiad
Marchewkowe burgery z ryżem jaśminowym i surówką z kiszonej kapusty

Podwieczorek

Krem z białych warzyw z cieciorką z grzankami

Kolacja
Sałatka a’la tabbouleh z kaszą bulgur

Zdrowe menu to nie wszystko – dbamy o wysoką jakość i smak wszystkich potraw, dzięki czemu zdrowe odżywianie nigdy nie było łatwiejsze!

Zamów
Plan żywieniowy WEGE