Plan żywieniowy 

WEGE + RYBY

 

Jeśli Twoim celem jest:

rezygnacja z mięsa lecz pozostawienie ryb i nabiału, trafiłeś idealnie!

Z nami będziesz jeść smacznie i zdrowo!

WEGE + RYBY to 5-posiłkowe zestawy stworzone z myślą o osobach, które pragną zdrowo i różnorodnie się odżywiać, rezygnując z mięsa, jednak spożywając przy tym ryby i nabiał.

Catering wegetariański - wyeliminowanie mięsa

Catering wegetariański opiera się przede wszystkim na usunięciu z naszego jadłospisu mięsa. Pozostawiamy jednak inne produkty pochodzenia zwierzęcego. Nasza dieta może więc być bogata w: jaja, mleko, sery i inne produkty mleczne. Wege catering przede wszystkim opiera się jednak na produktach roślinnych. Podstawą więc będą warzywa, rośliny strączkowe, orzechy, pestki, produkty pełnoziarniste oraz grzyby. Odpowiednio zbilansowany catering wegetariański może mieć bardzo korzystny wpływ na nasz organizm.  

Catering wegetariański Warszawa - kiedy nie macie czasu

Catering wegetariański Warszawa wyręczy Was w przygotowywaniu posiłków. Ta dieta wymaga bowiem bardzo dużego zaangażowania w planowanie posiłków. Musicie mieć też dużo czasu, by je przygotować. Zamawiając catering zyskacie mnóstwo czasu i będziecie mieć spokojną głowę.

Catering wegetariański

Catering dietetyczny wegetariański Warszawa - dobry pomysł, jeśli inni jedzą mięso

Catering dietetyczny wegetariański Warszawa szczególnie się sprawdzi, jeśli reszta domowników nie rezygnuje z mięsa. W przypadku, kiedy inni nadal jedzą mięso, ciężko jest przygotować odpowiednio zbilansowane posiłki tylko dla jednej osoby. W takiej sytuacji szczególnie warto zamówić catering wegetariański. Otrzymacie w ten sposób w pełni dostosowane do Waszych potrzeb posiłki. Nie będziecie musieli z niczego rezygnować i będziecie mogli dostarczyć odpowiednią porcję minerałów swojemu organizmowi.

Sprawdź również naszą dietę wegetariańską bez ryb.

Ciekawe smaki i lepsze samopoczucie gwarantowane!

Zdrowe menu to nie wszystko - dbamy o wysoką jakość i smak wszystkich potraw, dzięki czemu zdrowe odżywianie nigdy nie było łatwiejsze!

W planie żywieniowym WEGE + RYBY znajdują się produkty pełnoziarniste, ryby, jaja, nabiał, warzywa, owoce, rośliny strączkowe oraz naturalne źródła tłuszczu, dzięki czemu spełnione jest zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikro składniki.

Dostępne warianty energetyczne:

 

1000 kcal     1200 kcal     1500 kcal     1800 kcal     2000 kcal     2500 kcal

 

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność jadłospisu będzie dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z kalkulatora dziennego zapotrzebowania energetycznego na naszej stronie i dobierz odpowiedni dla Ciebie zestaw kaloryczny.

 Plan dietetyczny WEGE + RYBY zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze.

Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu. 

Zobacz także nasze inne diety i promocje: