Plan żywieniowy SLIM

Plan żywieniowy SLIM

Jeśli Twoim celem jest redukcja masy ciała i wysmuklenie sylwetki to doskonale trafiłeś. Z nami schudniesz zdrowo i trwale. W skład tego modułu żywieniowego wchodzi 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. W planie żywieniowym SLIM znajdują się wszystkie grupy produktów: produkty pełnoziarniste, chude mięso, ryby, jaja, nabiał, warzywa, owoce, rośliny strączkowe oraz naturalne źródła tłuszczu, dzięki czemu spełnione jest zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikro składniki.

Naszym sekretem jest dostarczenie Tobie przepysznych dań, dzięki którym nawet nie zauważysz, że jesteś na diecie… poza wymarzonymi efektami na wadze.

Dostępne warianty energetyczne:

  • 1000 kcal
  • 1200 kcal
  • 1500 kcal
  • 1800 kcal
  • 2000 kcal
  • 2500 kcal

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność jadłospisu będzie dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z kalkulatora dziennego zapotrzebowania energetycznego na naszej stronie i dobierz odpowiedni dla Ciebie zestaw kaloryczny.

Plan dietetyczny SLIM zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze. Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu.

Przykładowe menu

Śniadanie
Pasztet pieczarkowy podany z ogórkiem kiszonym i pieczywem żytnim

II śniadanie
Smoothie truskawkowe na maślance

Obiad
Indyk gotowany w sosie węgierskim z ziemniaczkami i surówką z kapusty i rzodkiewki

Podwieczorek

Krem z białych warzyw z cieciorką z grzankami

Kolacja
Sałatka a’la tabbouleh z kaszą bulgur

Zdrowe menu to nie wszystko – dbamy o wysoką jakość i smak wszystkich potraw, dzięki czemu zdrowe odżywianie nigdy nie było łatwiejsze!

Zamów
Plan żywieniowy SLIM