Plan żywieniowy 

SLIM

 

Jeśli Twoim celem jest:

redukcja masy ciała i wysmuklenie sylwetki, to doskonale trafiłeś!

Dietetyczne obiady odchudzanie - zdrowie posiłki pomocą w schudnięciu

Dietetyczne obiady odchudzanie są bardzo czasochłonne w przygotowaniu. Musicie też posiadać wiedzę jakich składników używać i jak je łączyć. Obiad jest z pewnością najbardziej kalorycznym posiłkiem w ciągu dnia, ale ostrożnie z kaloriami należy obchodzić się zaczynając już od śniadania. Również warto zwrócić uwagę na kaloryczność spożywanych napojów. Czarna kawa a odchudzanie? Jeśli do tej pory piliście białą, słodzoną kawę, musicie przestawić się na czarną. Ona dodatkowo wspomaga odchudzanie - pobudza metabolizm i przyspiesza spalanie tłuszczu.

Jakie są motywacje do odchudzania?

By zacząć o siebie dbać potrzebujecie motywacje do odchudzania? W Internecie znajdziecie wiele informacji na temat jak się odchudzać. Możecie też poczytać na forach co pomogło zacząć walczyć z wagą innym. Różne są motywacje odchudzanie. Niektórych zachęci zdrowie, innych szczupła sylwetka i dobry wygląd. Dobra motywacja odchudzania jest istotna, szczególnie, jeśli wiecie, że możecie szybko się złamać.

Dietetyczne obiady odchudzanie

Ustalcie sobie również cel i starajcie się schudnąć stopniowo. Nie przesadzajcie jednak z wygórowanymi celami - możecie mieć problem w ich osiągnięciu i szybko się zniechęcicie. Odchudzanie motywacje nie są jednak łatwe w utrzymaniu. Na diecie rezygnujecie przecież również ze smakołyków, które poprawiały Wam humor. Odchudzanie Warszawa - znajdźcie sobie partnera do zrzucania kilogramów. Możecie razem na przykład ćwiczyć. Pamiętajcie - diecie zawsze musi towarzyszyć aktywność fizyczna!

Tania dieta odchudzająca - schudnij z Dreamslim!

Jeśli nie macie czasu przygotowywać sobie niskokalorycznych posiłków, to dla Was jest właśnie tania dieta odchudzająca. Odpowiednio przygotowane, zdrowe posiłki pomogą Wam schudnąć. Wybrać możecie różne warianty kaloryczne - w zależności od Waszego zapotrzebowania energetycznego. Dreamslim dostarczy gotowe diety na odchudzanie pod Twoje drzwi. Zamów i przekonaj się jak łatwo możesz jeść zdrowe i odchudzające posiłki.

Jeśli jesteś wegetarianinem, sprawdź naszą dietę wee z rybami!

Z nami schudniesz zdrowo i trwale!

W skład tego modułu żywieniowego wchodzi 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Naszym sekretem jest dostarczenie Tobie przepysznych dań, dzięki którym nawet nie zauważysz, że jesteś na diecie… poza wymarzonymi efektami na wadze.

W planie żywieniowym SLIM znajdują się wszystkie grupy produktów: produkty pełnoziarniste, chude mięso, ryby, jaja, nabiał, warzywa, owoce, rośliny strączkowe oraz naturalne źródła tłuszczu, dzięki czemu spełnione jest zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikro składniki.

Dostępne warianty energetyczne:

 

1000 kcal     1200 kcal     1500 kcal     1800 kcal     2000 kcal     2500 kcal

 

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność jadłospisu będzie dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z kalkulatora dziennego zapotrzebowania energetycznego na naszej stronie i dobierz odpowiedni dla Ciebie zestaw kaloryczny.

 Plan dietetyczny SLIM zawiera różnorodne posiłki, bogate w wartości odżywcze.

Menu układane jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie bilansowanie jadłospisu. 

Zobacz także nasze inne diety i promocje: